صثقصثقصشرکت آب آشامیدنی جی نی GINI در نظر دارد جهت توسعه فروش خود به تمامی شهرها و استان های ایران نمایندگی اعطا نماید. لذا متقاضیانی که در عرضه مواد غذایی و آشامیدنی فعالیت دارند می توانند جهت آگاهی از شرایط وقیمت فروش و همچنین اخذ نمایندگی با ما تماس بگیرند.
فروش عمده برخی از آب های معدنی و آشامیدنی که برندی معتبر در ایران می باشد در نمایندگی های آن انجام می شود. در فروش مناسب یک کارخانه و محصولات یک برند، وجود نمایندگی می تواند موثر باشد. هر کارخانه تولیدی مواد غذایی ابتدا سعی خواهد کرد که محصولات خود را در استان و محلی که قرار دارد به فروش برساند. این امر سبب می شود تا بازار فروش اولیه، ثأثیرات در مشتریان عمده و جزئی را پیدا کرده و با آنالیزی که از بازار به دست می آورد بر روی بهبود شرایط تولید و نیز کیفیت محصول بیشتر متمرکز شود. در عین حال بازار خود را به شهر های دیگر هم گسترش دهد.  برای شهر های دیگر مسلماً اخذ نمایندگی شرایط خاص به خود را دارد که هر کارخانه ای با متقاضیان خود به صورت موردی در این زمینه گفتگو  خواهد کرد.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط نمایندگی با مشاوران ما در تماس باشید.
کیفیت آب جی نی:
شرکت آب جی نی با کمک دانش و تکنولوژی روز دنیا و تجربه ای که پس از 57 سال در زمینه تولید آنواع نوشیدنی ها کسب کرد، موفق به دریافت سه گواهینامه بین المللی:
سیستم مدیریت کیفیت 2008: ISO 9001
سیستم مدیریت ایمنی غدائی 2005: ISO 22000
سیستم حفاظت از محیط زیست 2004: ISO 4001

 

Tags: 


قیمت آب معدنی جینی

مشخصات

  • منبع: http://giniwater.rozblog.com/post/18
  • کلمات کلیدی: معدنی ,قیمت ,عمده ,ارزان ,کوچک ,نمایندگی ,قیمت فروش ,فروش عمده ,بزرگ قیمت ,فروش بهترین ,ارزان قیمت ,معدنی شیراز سالور
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها